פיגמנטציה בפנים

מהי פיגמנטציה?

פיגמנטציה בפנים באה לידי ביטוי בכתמים לא מחמיאים. אז נכון, שישנן שיטות שונות באמצעותן ניתן להעלים את אותם הכתמים. אבל לפני שעוברים לשלב של מה לעשות בכדי להעלים את אותם כתמי פיגמנטציה בפנים, חשוב להבין תחילה ממה הם נובעים. כתמים יכולים גם להופיע כתוצאה מטיפול באקנה. ישנם מספר סוגי פיגמנטציה עיקריים: כתמי שמש, מי שסובל מכתמים אלו, הם בעיקר אנשים בעלי גוון עור בעיר, אשר נחשפו בצורה לא מבוקרת לשמש – חשוב לזכור כי "העור זוכר" אז בגיל צעיר נחשפתם רבות לשמש, אל תתפלאו אם בגיל מבוגר יותר פתאום יופיעו הכתמים.

פיגמנטציה הורמונלית, מהווה סיבה נוספת להופעת הכתמים, מדובר בתופעה אשר קשורה להורמונים נשיים ומתפרצת במקרים רבים בזמן הריון. סוג נוסף של פיגמנטציה, היא פיגמנטציה פוסט דלקתית, אשר עלולה להופיע לאחר פציעות, אקנה, ניתוחים ועוד..

ממה נגרמים הכתמים?


כתמי פיגמנטציה נגרמים כתוצאה מעודף מלנין – מלנין הוא חומר אשר מיוצר על ידי גופינו ותפקידו הוא להגן על העור שלנו מפני נזקי השמש השונים. כל חשיפה לא מבוקרת שלנו לשמש, גורמת לאותם התאים, לייצר עוד מלנין – מה שגורם לעודף הפיגמנטציה וכתוצאה מכך, גם להופעת הכתמים. הכתמים יכולים להופיע בכמות שונה ולהתאפיין בגדלים שונים, אך בשורה התחתונה, מדובר בתופעה אשר גורמת לסובלים ממנה לתחושה לא נעימה ואף לפגיעה בדימוי העצמי. כאמור, הטיפולים החדשניים אשר פותחו בתחום, נחשבים למאוד אפקטיביים ובכוחם לאפשר לסובלים מכתמים אלו, להשאיר את התופעה בנחלת העבר בלבד ולשוב וליהנות מעור חלק ונטול כתמים.

 

אישה מחייכת מרוחה בקרם הגנה באף ובכתף

לייזר בפנים לנשים


אחת הדרכים היעילות ביותר לטיפול באותם כתמי פיגמנטציה בפנים, היא באמצעות לייזר בפנים. השימוש בלייזר, נעשה בכדי להסירר תאי עור מתים ולחשוף תאי עור חדשים וצעירים. תאי העור החדשים אשר ייחשפו בתהליך הינם חלקים יותר וכך, בעצם התהליך מסייע בהעלמה של כתמי פיגמנטציה בפנים. מכשיר הלייזר, פולט כידוע קרני לייזר, אשר מגיעות עד לשכבות העמוקות של העור, באמצעות קרני הלייזר, מבוצע בעצם, סוג של תהליך פילינג יסודי המאפשר הגעה לשכבה עמוקה בעור. המכשיר יכול לשמש גם לטיפול באקנה וטיפול בצלקות אקנה.

לייזר בפנים לנשים, נחשב לשיטה אפקטיבית ומאוד פופולארית בתחום של הסרת פיגמנטציה בפנים, יחד עם זאת, חשוב לוודא שהטיפולים מבוצעים על ידי רופא מוסמך ומקצועי אשר עבר הכשרה בנושא – רק איש מקצוע מנוסה בתחום, ידע לבצע את הטיפול בשיטה הנכונה וכמובן, גם לספק בסופו של דבר, את התוצאות המבוקשות מאותו הטיפול.

אם גם אתן סובלות מכתמי פיגמנטציה בפנים ומעוניינות לנקוט בצעדים לצורך העלמת הכתמים, הצעד הראשון אותו תוכלו לעשות זה ליצור קשר עם אור קוסמדיקס ולקבל את כל הפרטים, על טיפולי הלייזר המתקדמים, טיפול באקנה, טיפול בצלקות אקנה – המבוצעים בקליניקה. הטיפולים מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מנוסים, אשר עברו הכשרה ייעודית בתחום ובתוך זמן קצר, ממועד הטיפול, תוכלו לראות תוצאות אשר מספקות מענה על כל הציפיות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן