מכון קוסמטיקה אור קוסמדיקס הוא מכון לאסתטיקה רפואית שמומחיותו טיפול לייזר בפנים, הזרקות, הזרקת חומצה היאלרונית, טיפולים באקנה, פיגמנטציה וטיפולים נוספים. כשמחפשים קוסמטיקאית בראש העין על מנת לעשות לייזר כל הגוף כדאי לגשת לאור קוסמדיקס – מכון קוסמטיקה אשר ייצור עבור לקוחותיו מרחב טיפולי אישי חדשני בו מתבצעים טיפולים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, במקצועיות ובטכנולוגיה מתקדמת. אנו יוצרים תכנית טיפולית מדויקת לכל לקוח/ה, אשר יזכה לקבל טיפול חדשני שמותאם בדיוק לצרכיו/יה באיכות ובאחריות.

בעלים אור קוסמדיקס אושרה רמתי בטיפול ללקוחה

אנו ממוקדים במטופלות ובמטופלים שלנו וחולקים איתן/ם את מירב הידע והחדשנות. למעשה אנו עוסקים ברפואה אסתטית שמבטיחה בריאות ויופי עבור לקוחותינו. אור קוסמדיקס דוגלת בגישה אשר מכבדת את הקשר ההדוק שקיים בין הגוף לנפש ודואגת לשמר את האיזון לאורך זמן. מכון קוסמטיקה אור קוסמדיקס מעניקה יחס אישי ואכפתי לכל לקוח/ה ושמומרת על דיסקרטיות ופרטיות. אור קוסמדיקס מעניקה חווית אסתטיקה אופטימלית ומקפידה שיהיה סינכרון מושלם בין ציפייה לתוצאה. אנו שומרים על כללי האתיקה והמוסר ממש כפי שזה קיים ברפואה, תוך אחריות, הדדיות ואמינות. אנו באור קוסמדיקס מבצעים אבחונים ומתאימים את הטיפול המדוייק ללקוח/ה תוך שימוש בטכנולוגיה חדשנית מהמתקדמות בעולם, ומתן יחס אישי, שרות איכותי ומתקדם. הטיפולים הם לא פולשניים ומוצעים בסטנדרטים גבוהים, תוך כדי בקרה קפדנית.

מכון קוסמטיקה אור קוסמדיקס מציעה טיפול לייזר בפנים וגם לייזר כל הגוף על ידי קוסמטיקאית בראש העין, בעלת הכשרה ונסיון רב שנים בתחום.

אור קוסמדיקס היא קליניקת בוטיק מתקדמת ובעלת נסיון הקיימת כבר 18 שנים ומספקת טיפולים קוסמטיים ואסתטיים כגון הזרקות לקמטים וחומצה היאלרונית על ידי רופאים מומחים. כמו כן מתבצעים טיפולי אקנה ופיגמנטציה עם התחייבות לתוצאות בשיטות חדשניות ולא פולשניות תוך בקרה קפדנית ומתמדת של התהליכים.

כל זאת, במקצועיות ובעזרת טכנולוגיה מתקדמת. כל אלה מציבים את אור קוסמדיקס במקום גבוהה בתחום האסתטיקה הרפואית. אנו מקפידים להיות מעודכנים בפיתוחים טכנולוגיים בתחום הרפואה האסתטית ומבקרים בתערוכות בינלאומיות על מנת לשמור על קשרים מקצועיים עם מרכזי פיתוח וזאת כדי לשמר תהליך של למידה מתמיד ויישום הנלמד עבור לקוחותינו. שאיפתנו היא להיות הראשונים והטובים ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית. כל זאת, תוך הקפדה על שרות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר הנהוגה בארה"ב ואירופה.

 

ישנם כיום, חומרים טבעיים אשר נחשבים ללא פחות יעילים מאשר החומרים הכימיים, בנוסף לכך, שימוש בחומרים אלו, אינו טומן בחובו תופעות לוואי או תחושות לא נעימות בטיפולי אסתטיקה רפואית.

כמובן, שבכדי ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר, מטיפולי קוסמטיקה טבעית, יש לוודא כי אותה קוסמטיקאית בראש העין, בה אתם בוחרים הינה מנוסה בתחום ובוחרת את החומרים בהם היא משתמשת בצורה מוקפדת.

אם גם אתם מחפשים אחר קוסמטיקאית בראש העין ולא מעוניינים להתפשר על פחות מהקוסמטיקאית המקצועית ביותר, אתם נמצאים במקום הנכון. בקליניקה של אור קוסמדיקס תוכלו ליהנות משירותיה של קוסמטיקאית פרא רפואית מקצועית ומנוסה וממגוון רחב של טיפולי יופי איכותיים ויסודיים, כגון: איפור קבוע בשיטת השערה ואסתטיקה רפואית – אתם עתידים ליהנות גם מחוויה מפנקת ומהנה וגם מתוצאות איכותיות, אשר עונות על כל הציפיות.

קוסמטיקאית פרא רפואית


הייחוד של הקוסמטיקאית הפרא רפואית בהשוואה לקוסמטיקאיות עם התמחויות אחרות, טמון בעובדה כי אותה קוסמטיקאית מתמחה בעבודה עם חומרים פעילים ובין הפעולות אותן היא מוסמכת לבצע ברמה גבוהה: מיצוק העור, טיפול בבעיות של פיגמנטציה וטיפולים נוספים אשר ייעודם מניעת ההזדקנות של העור. הטיפולים של הקוסמטיקאית הפרא רפואית, מיועדים בעיקר לנשים מעל גיל שלושים. באמצעות הטיפולים, ניתן ליהנות ממראה עור זוהר וצעיר יותר. כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות שבטיפולים הללו, חשוב לבחור בקוסמטיקאית, המתמחה באופן פרטני בתחום הפרא הרפואי. כך שאם אתם תרים אחר קוסמטיקאית בראש העין, חשוב שתוודאו שהקוסמטיקאית בה אתם בוחרים, היא אכן בעלת הכשרה פרא רפואית.

קוסמטיקה טבעית


שימוש בחומרים טבעיים, הוא לא רק טרנד, הוא גם טומן בחובו יתרונות רבים. בדיוק מהסיבה הזאת, הוא כה מבוקש ובהתאם גם ההיצע גדול – כיום, ניתן ליהנות ממגוון רחב טיפולי יופי, טיפולי פנים ואסתטיקה רפואית המבוססים על קוסמטיקה טבעית. חשוב לציין, שמי שלא מוכן להיות מטופל בדרך אחרת, ומעוניין לוודא שהטיפול אותו הוא עתיד לקבל מבוסס על חומרים טבעיים בלבד, צריך לברר אם אותה קוסמטיקאית בראש העין בה הוא בוחר, מתמחה באופן פרטני בתחום של קוסמטיקה טבעית – ניתן אף לבדוק באלו סוג של חומרים היא עושה שימוש לצורך הטיפול – רוב הקוסמטיקאיות משקפות ומשתפות בהליך הטיפול אותו הן מבצעות כמו גם מה הם הרכיבים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן