זה לא מקרי שכוכבות הקולנוע הסקסיות בהיסטוריה כמו אנג'לינה ג'ולי או מרלין מונרו בורכו בשפתיים מלאות ובשרניות. שפתיים מלאות נחשבות כאייקון שמייצג נשיות וחושניות. עם השנים ותהליכי ההזדקנות בפנים השפתיים נוטות לאבד מהנפח והבשרניות שלהן. מילוי שפתיים הוא פרקטיקה רפואית אסתטית שמאפשרת לחזור למראה מעוצב חושני ורענן, שאפילו חורג ממה שהטבע נתן.

תמונה של אישה אוכלת תות

באיזה חומר מילוי לבחור?

יש בעולם כמה אסכולות של מילוי שפתיים. באופן גס אפשר לחלק את חומרי המילוי לשתי קטגוריות עיקריות. חומרי מילוי קבועים דוגמת הסיליקון וחומרי מילוי בעלי השפעה זמנית שהבולט שבהם זו החומצה ההיאלורונית.

אולי זה יפתיע אתכן, אבל הרפואה האסתטית מעדיפה היום באופן בולט את גישת המילוי הזמני. הסיבה קשורה לכך שחומרי המילוי הזמני הם חומרים טבעיים והיפו-אלרגניים שבסוף נספגים בגוף ולא משאירים עקבות. מילוי בחומרים כמו סיליקון אמנם עשוי לייצר שפתיים מעוצבות במצב קבוע, אבל מאחר שהחומר אינו טבעי צפויים יותר סיבוכים, ובמקרה וההזרקה הראשונית משתבשת הרבה יותר קשה לתקן. בנוסף, עם השנים מילוי סיליקון עלול לזוז או לדלוף ואז כבר מדובר בבעיה שהיא בריאותית וגם אסתטית.

היתרון של חומר מילוי טבעי

נכון שההשפעה של חומרי מילוי טבעיים פגה אחרי כמה חודשים, אבל בשונה מחומרי המילוי הקבועים אין כמעט סכנות ותופעות לוואי וגם התוצאה נראית בדרך כלל טבעית יותר. לכן, רוב מוחלט של מומחים ברפואה אסתטית ממליצים על חומרי מילוי זמני. מאחר והטיפולים קצרים, אפשר להבטיח מראה שפתיים חושני ומלא לשנים ארוכות באמצעות שני ביקורים שנתיים בקליניקה שמתמחה בטיפולי מילוי שפתיים כמו, הקליניקה של אור קוסמדיקס.

כאמור, החומר הנפוץ והפופולרי ביותר (ולדעת רבים גם האיכותי ביותר) זו החומצה ההיאלורונית, שמשמשת במגוון טיפולי מילוי ברפואה אסתטית כמו מילוי לחיים או מילוי קמטים בפנים.

גישה מקצועית רפואית

באור קוסמדיקס מי שאמון על טיפולי מילוי שפתיים וטיפולים נוספים כמו מילוי קמטים בפנים או מילוי לחיים הם רק רופאים שהתמחו ברפואה אסתטית. הטיפול מתבצע באמצעות אלחוש מקומי ללא כאב ובתוצאות ה'מלאות', ניתן להבחין כמה שעות אחרי הטיפול.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן