מילוי קמטים בצידי האף (נזולביאל)

במשך השנים נוצרים חריצים בצדי האף והפה (נזולביאל) שהולכים ומעמיקים עם הגיל, ומשווים לפנים מראה עייף ונפול.

בטיפולי מילוי קמטים בצידי האף והפה, אנו מטשטשים את הקמטים העמוקים על ידי הזרקה של חומרי מילוי טבעיים – חומרים המבוססים על חומצה היאלורונית שנספגת בעור באופן טבעי.

הופעת הקמטים היא כנראה התופעה הכי נפוצה והכי מטרידה מתופעות הזדקנות העור. לכן אין פלא שעולמות הקוסמטיקה ועולמות הרפואה האסתטית מתייחסים לקמטים כאל סוגיה מרכזית.

תוצאות הטיפול נראות לעין באופן מידי והשיפור במראה הולך ומשתפר במשך השבועיים הראשונים עד להשגת אפקט מקסימאלי.

אישה מסתירה את הפנים בעזרת האצבעות

לא להסתיר קמטים, להעלים קמטים

לאורך רוב ההיסטוריה האנושית לא היה מענה אמיתי לבעיית הקמטים. הקוסמטיקה ניסתה ל’הסתיר’ ולהסוות את הקמטים, אבל רק בשנות השבעים של המאה הקודמת התחילו לפתח טכניקות רפואיות שהחלו לתת מענה אמיתי לבעיה. האם העלמת קמטים באמת אפשרית? אין תשובה גורפת לגבי כל סוגי הקמטים, אבל חלק מהקמטים בהחלט אפשר להעלים ועושים את זה באמצעות טכניקות של מילוי קמטים. טיפולים למילוי קמטים מתבצעים בעיקר באמצעות הזרקות של חומרים שונים. חלק מהחומרים  פועלים על המיקרו שרירים בפנים שאחראים להיווצרות ‘קמטי ההבעה’. אחד החומרים מרפה את קצות העצבים של המיקרו שרירים, שמפסיקים להתכווץ והקמט נעלם. הטכניקה הזו מאוד יעילה בהתמודדות עם קמטי הבעה ועם העלמת קמטים בצדי הפה.

טיפולים משולבים

כאמור, הזרקות להרפיית השריר זה כלי מאוד יעיל אבל לא לכל סוגי הקמטים. בקמטים רבים דווקא מילוי באמצעות חומצה היאלורונית הוא התשובה. חומצה היאלורונית הינה פולימר טבעי שנמצא באופן טבעי ברקמות השפתיים ועור הפנים. כשהעור מידלדל הוא גם מאבד את החומצה ההיאלורונית ולכן מילוי של חומצה היאלורונית נחשב לטיפול מאוד טבעי. בכמה קליניקות מתקדמות כמו הקליניקה של אור קוסמדיקס ראש העין מבצעים טיפולים משולבים שכוללים בנוסף להזרקות למילוי קמטים גם טיפולי לייזר בפנים. באמצעות גישת הטיפול המשולב אפשר לגשת לטיפול באופן הוליסטי ולהתאים לכל מטופלת את התמהיל הטוב והמדויק ביותר לעור הפנים שלה. שילוב של הזרקות עם טיפולי לייזר לפנים יוצר אפקט סינרגטי שמעצים את התוצאה הכללית.

 

20 שנות ניסיון

קליניקת אור קוסמדיקס בראש העין מבצעת בהצלחה מגוון גדול של טיפולי הזרקות ומילוי קמטים מהעלמת קמטי הבעה, טיפול בשקעים מתחת לעיניים או מילוי קמטים בצדי הפה ועד טיפולים משולבים גדולים הכוללים גם טיפול בלייזר. טיפולי ההזרקות, כולם, מתבצעים רק על ידי רופאים שמתמחים ברפואה אסתטית.

 

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן