אין מה לעשות כנגד הזמן וכל אחד מאתנו עתיד לגלות יום אחד קמטים בפנים. החדשות הטובות הן שאומנם מכונה שיכולה לעצור את הזמן עדיין לא הומצאה, אבל מכונות חדשניות וטיפולים מתקדמים, אשר בכוחם להסיר קמטים כבר נמצאים כאן אתנו – ואף נחשבים למאוד יעילים. אז אם גילתם קמטים בעיניים, או בכל מקום אחר בפנים או בסביבתם, דעו שבאפשרותכם לבחור בין מגוון רחב של שיטות אפקטיביות לנושא של טיפול בקמטים. אתם רק צריכים להחליט שאתם מעוניינים בטיפול כזה ועשיתם צעד חשוב ומשמעותי בדרך לטשטוש הקמטים או העלמתם המוחלטת.

אישה עם חיצים על פניה כסימון לאזורי מתיחה

נהנים מעור פנים צעיר וחלק

אף אחד לא אוהב לגלות שצמחו לו קמטים חדשים בפנים – גם במקרים בהם מדובר בקמטים קטנים. כולנו רוצים להיראות צעירים לכמה שיותר זמן וכחלק מזה, גם ליהנות מעור פנים חלק ומתוח. מכיוון שלא קיימת תרופת קסם אשר יכולה לעצור הליכי הזדקנות, הדרך היחידה להתגבר על הקמטים, היא באמצעות טיפולים ייעודיים כגון חומצה היאלורונית. עכשיו, אם אתם מפחדים מניתוחים ומסכינים, אז חשוב שתדעו שכיום, יש לא מעט דרכי טיפול בקמטים , אשר אינם כרוכים בניתוח ואינם מצריכים שימוש בסכין. באמצעות הזרקת חומרים להרפיית השריר או חומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית, ניתן לבצע העלמת קמטים, טיפול בקמטים, להעלים את הקמטים ולשוב וליהנות מעור פנים חלק וצעיר יותר.

 

היכן לעבור את הטיפול?

קמטים יכולים להופיע כמעט בכל מקום: קמטים בצידי הפה, קמטים בעיניים או קמטים בפנים באזורים אחרים. אם החלטתם שאתם מעוניינים לעשות מעשה ולפנות לקבלת טיפול העלמת קמטים מאותם האזורים, חשוב שתבחרו בצורה מוקפדת הן את הקליניקה בה תעברו את אותו טיפול בקמטים, הן ברופא אשר יבצע עבורכם את הטיפול והן כמובן, בסוג הטיפול.

קיימים סוגים רבים של טיפולי העלמת קמטים, כאשר לכל אחד מטיפולים אלו יש יתרונות, חסרונות ורמת יעילות אחרת. הדרך הטובה ביותר לקבל את ההחלטה הנבונה, היא באמצעות איסוף מידע – כידוע, ידע הוא כוח.

לכן, אספו מידע רלוונטי על כל השיטות המוצעות בשוק בתחום, נסו להבין באלו תהליך כל סוג טיפול כרוך, תוך כמה זמן אתם עתידים לראות תוצאות, באיזו מידה הקמטים יטושטשו וכל כמה זמן צריך לחזור על אותו טיפול בקמטים – כל שתאספו יותר נתונים אודות השיטות השונות, כך תוכלו לבחור בסופו של דבר, את שיטת הטיפול המתאימה ביותר מבין ההיצע הקיים. אם יש לכם קמטים בצידי הפה, בעיניים או בכל מקום אחר בפנים ואתם מעוניינים להעלימם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם "אור קוסמדיקס".

מחלקת טיפולי אסתטיקה רפואית של הקליניקה, מציעה עבורכם מגוון רחב של טיפולים מתקדמים ואיכותיים, כגון העלמת קמטים, חומצה הילארונית, בין היתר טיפול בקמטים. בנוסף, תוכלו לעבור בקליניקה טיפולי מילוי קמטים בחומרי מילוי טבעיים כאלה ואחרים. הטיפולים מבוצעים על ידי רופאים מנוסים ומקצועיים בתחום.


גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן