אף אחת לא אוהבת לנהל מרדפים עם סכין גילוח או שעווה אחרי כל שערה סוררת שצומחת בגוף

– את כל הזמן המושקע במרדפים האלו, ניתן לנצל לדברים הרבה יותר טובים. החדשות הטובות הן, שכל מי שהתעייפה מניהול של מרדפים כאלו, תוכל ליהנות מפתרון פופולארי ואפקטיבי – ומדובר כמובן, על טיפולי לייזר. טיפולי לייזר כרוכים במפגשים קצרים, הכרוכים במינימום של כאב או אי נוחות ובסופה של סדרת המפגשים, השיער הסורר יוסר לצמיתות ועידן המרדפים אחרי כל שערה יבוא לסיומו. כמובן, שבכדי ליהנות מתוצאות משביעות רצון, קיימת חשיבות גבוהה, לבחור בקפידה את הקליניקה ואת איש המקצוע אצלו נעבור את אותם טיפולי לייזר.

אישה חולמנית

הסרת שיער פנים בלייזר


החלקים בגוף, בהם הופעת שיער סורר, היא המפריעה והלא נעימה ביותר, הם החלקים החשופים ובעיקר הפנים. שיער פנים מהווה את נחלתן של נשים רבות ומהווה מבחינתן סוג של מפגע אסטטי. נשים אלו, נמצאות במרדפים קבועים אחרי כל שערה שצומחת עם פינצטה, סכין גילוח או שעווה.

כיום, ישנן מספר שיטות מתקדמות באמצעותן ניתן להסיר שיער פנים לצמיתות ובין היתר: הסרת שיער פנים באפלציה וכמובן, הסרת שיער בפנים בלייזר. בדרך כלל האזורים בהם נעשים טיפולי לייזר בפנים הם בעיקר: אזור השפם, הפאות והלחיים. חשוב לציין שהסרת שיער בפנים באמצעות לייזר לא מתאימה לכולן וגם לא אפקטיבית בכל אזורי הפנים. לכן, נשים רבות, אשר מעוניינות בהסרת שיער מאזורים שונים בפנים, בוחרות להעדיף בסופו של דבר דווקא את שיטת הסרת שיער פנים באפילציה – שיטה הנחשבת לטובה, עבור כל מי שמעוניינת להסיר שיער מאזורים קטנים.

 

הסרת שיער בפנים לגברים

לא רק נשים תרות אחר פתרונות להסרת שיער מאזורים שונים בגוף, יש גם גברים רבים שהשיער אשר צומח בגופם מפריע להם במידה כזאת או אחרת. כחלק מכך, הביקוש עבור טיפולי לייזר לגברים מאזורים שונים בגוף רק הולך ועולה וכך גם, הביקוש עבור טיפולי הסרת שיער בפנים אצל גברים. הסרת שיער וכן הסרת שיער בפנים לגברים, מתבצעת בעיקר מהאזורים הבאים: אוזניים, אף, בין הגבות, מתחת לגבות, פאות וצוואר.

בדומה לנשים, גם הסרת שיער אצל גברים יכולה להתבצע בדרכים שונות, כאשר הפופולאריות ביותר מבניהן הן: טיפולי לייזר, הסרת שיער בלייזר, אינפרא אדום הסרת שיער וטיפולים באמצעות אפילציה – ההחלטה לגבי סוג הטיפול תלויה באזור המדובר כמו גם, בצרכים ובדרישות הפרטניות של אותם מטופלים.

נשים וגברים, אם גם אתם מעוניינים בהסרת שיער, הסרת שיער בלייזר, אינפרא אדום הסרת שיער מהפנים או הסרת שיער לצמיתות מאזורים אחרים בגוף, אתם בכתובת הנכונה.. בקליניקה של "אור קוסמדיקס" תוכלו ליהנות מטיפולי לייזר איכותיים ויסודיים ובתוך מספר מפגשים מצומצם, כבר תבחינו בתוצאות אשר עונות על כל הדרישות. לפרטים נוספים על הסרת שיער ועל טיפולים אחרים המבוצעים בקליניקה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם "אור קוסמדיקס" ואנו נשמח להעניק לכם את כל הפרטים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן