אור קוסמדיקס » טיפוח וביוטי

קליניקת אור קוסמדיקס מספקת עבורך את כל שירותי הביוטי והטיפוח-תחת קורת גג אחת:

  • פדיקור רפואי וטיפול בפטרת הציפורניים - טיפול וטיפוח כפות הרגליים חשוב לא רק למראה נקי ואסתטי אלא גם לבריאות כפות הרגליים והגוף כולו.
    באור קוסמדיקס תהני מפדיקור רפואי אישי, באווירת ספא מפנק ומרגיע. הטיפול מתבצע ע"י מטפלת מקצועית מוסמכת בעלת ניסיון רב בטיפולי פדיקור. הפדיקור הרפואי של אור קוסמדיקס שומר על עור רגלך בריא ומעכב ומפחית את תהליך התעבות העור . להשלמת המראה המטופח מורחים לק אופנתי לבחירתך ממגוון הלקים של המותגים המובילים.
  • מניקור - כפות ידיים מטופחות מהוות "מראה" של טיפוח הגוף כולו. עור הידיים שלנו חשוף יותר מכל אזור אחר בגוף לפגיעות, בעקבות חשיפה לשמש, ביצוע פעולות עם תכשירי ניקוי, מגע עם מים וכו'.אור קוסמדיקס מזמינה אותך להתפנק במגוון טיפולי מניקור איכותיים: מניקור קלאסי, מניקור ג'ל ובניית ציפורניים.
  • עיצוב גבות- גבות מעוצבות, נקיות ומתאימות למבנה הפנים משוות מראה מטופח ונשי. גבות הן המסגרת של הפנים, לכן חשוב שסידור הגבות יתבצע בידיים מקצועיות ואחראיות, כי ברגע שאנחנו מתיישבות עם הפינצטה מול המראה אנחנו נוטות להיסחף, לגלוש, למרוט, לתקן, ובסוף אנחנו נשארות עם חורים בגבה או עם גבות דקות מידי או גבות לא שוות. את מוזמנת לקבל עיצוב גבות מקצועי , שנראה טבעי ומסודר, לא לפי שבלונה אלא לפי תווי הפנים ומבנה הגבה שלך.

.