אור קוסמדיקס » איפור קבוע

איפור קבוע מיועד לכל מי שמעוניינת להיות יפה בכל רגע מבלי להיות עסוקה בתחזוק ושיפור המראה על בסיס יומיומי. כשסימני הזמן והגיל נותנים את אותותיהם: הגבות מידללות ושוקעות לכיוון העיניים, צבעם של השפתיים דוהה, העיניים נפולות וכו' – איפור קבוע הוא הפתרון המושלם לשיפור המראה החיצוני והקניית מראה טבעי, בריא וצעיר.

קליניקת אור קוסמדיקס אימצה את הטכניקה המתקדמת והחדשה ביותר לאיפור קבוע: טכניקת התלת מימד. טכניקה זו כובשת את אירופה ומתקדמת בצורה משמעותית לעומת שיטות עבר, מבחינת דיוק וטבעיות התוצאה.

בתהליך האיפור הקבוע הפיגמנטים אשר מוחדרים לעור מטרתם לתקן א-סימטריה, להדגיש תווים קיימים, או לטשטש פגמים שאנו מעוניינות להסתיר . כך שנשים שעברו תהליך של איפור קבוע פשוט נראות טוב יותר, כל הזמן.

איפור קבוע

איפור קבוע גבות – ידוע שגבות מהוות מסגרת לפנים, גבות מלאות ומעוצבות יוצרות תחושה של הרמוניה ואחידות אסתטית בפנים. קליניקת אור קוסמדיקס מציעה איפור קבוע בגבות בשיטת השערות – טכניקה חדשה בה משלבים בין 2 פיגמנטים שונים, בהיר לצד כהה, תוך התאמה מושלמת לאופי, צבע וצורת השערה. השילוב וההתאמה יוצרים תחושה של גבה מלאה ומראה טבעי, רך ועדין.

איפור קבוע בגבות בשיטה השערות הוא פתרון מצוין לנשים עם גבות חסרות, גבות דקות או גבות בהירות גוון ובלתי נראות. בנוסף, שיטה זו מאפשרת לשפר את מראה הגבה: לאזן, להרים, לתקן ולהוסיף. התוצאה הנראית לעין היא מושלמת –גבות מלאות וטבעיות, מראה רענן וצעיר יותר.

איפור קבוע בשפתיים – שיטת התלת מימד באיפור שפתיים היא פתרון מושלם לשפתיים צרות, דקות, לא סימטריות או שפתיים שאבד להן הגוון הטבעי. טכניקה זו מאפשרת שילוב של שלושה גוונים שונים, אשר יוצרים תחושה של שפתיים עבות, מלאות ורכות. התוצאה היא מראה שפתיים מלא, רך, רענן ומלא חיוניות.

איפור קבוע בעיניים – איפור קבוע בעיניים מאפשר את הדגשת העיניים בצמוד לקו הריסים, יצירת קו איליינר, הצללה עדינה, תיקון א-סימטריה וכו'. איפור קבוע בעיניים מבטיח לך מראה רענן וחיוני לאורך זמן.