תחום הסרת השיער ניצב בפתחו של עידן חדש עם ההשקה של מכשיר הווקטוס המציג תוצאות אסתטיות מצוינות וארוכות טווח שלא נראו עד כה באף מכשיר אחר להסרת שיער, כל זאת במספר טיפולים מופחת, זמני טיפול קצרים ביותר, בנוחות ובטיחות מקסימלית למטופל. כקליניקה המובילה בהסרת שיער חשוב לנו באור קוסמדיקס לשמור על עליונות טכנולוגית, סטנדרטים גבוהים ומקצועיות חסרת פשרות על מנת להעניק את הטיפול הטוב ביותר והתוצאה הטובה ביותר לשביעות רצון מעל ומעבר של המטופלות.

ייחודיותו של המכשיר מתבטאת בכמה פרמטרים: ראשית, מכשיר הווקטוס מצטיין בטכנולוגיית קירור כפולה וייחודית, המאפשרת לעבוד בעוצמות גבוהות, ללא כאבים וללא כוויות. שנית, במכשירים אחרים להסרת שיער בלייזר המטפלים האסתטיים מסתמכים על טביעת העין שלהם ומגדירים באופן ידני את הגדרות פעילות המכשיר . לעומת זאת, במכשיר הווקטוס קיים מנגנון טכנולוגי מיוחד הנקרא skin tell, מנגנון זה מאבחן באופן אוטומטי ומדויק את סוג העור והשיער –על ידי מדידת ריכוז המלנין בעור, ומשדר את התוצאה שהתקבלה ישירות למסך המכשיר. התוצאה היא אפס טעויות בהגדרת רמות הטיפול ומאה אחוז התאמה למטופל הספציפי. יתרון נוסף, זהו המכשיר היחיד שעובד על שערות פלומתיות ובהירות מאד. ובנוסף, זהו המכשיר היחיד שמתאים במאה אחוז לטיפול באזורים הורמונליים (כמו שיער הפנים) ללא סכנת נזקים.

אור קוסמדיקס גאה להיות בין המכונים היחידים בארץ אשר ברשותם מכשיר הווקטוס, המהווה את הדור הבא בתחום הסרת שיער.מה מותר ומה אסור לאחר הסרת שיער בלייזר?

צפוי למטופל תחושה של חמימות קלה. תחושה זה בדרך כלל נמשך בין שעתיים ל – 24 שעות אך יכול.
קרא עוד..


הסרת שיער בלייזר, עד כמה זה בטוח? ועד כמה זה כדאי לך?

האם קרני לייזר מזיקות? האם הקרינה מסוכנת? הלייזר שאנו משתמשים בו להסרת שיער הינו בטיחותי במאת האחוזים. השימוש בלייזר להסרת.
קרא עוד...


אפילציה, לייזר, אינפרא אדום ומה שביניהם

מהי אפילציה? אפילציה היא הסרת שיער במחט על ידי חשמל – החום של החשמל משמיד לצמיתות אך ורק את השערה.
קרא עוד...


הסרת שיער באפילציה- יתרונות וחסרונות

למעשה קיימות 3 שיטות להסרת שיער לצמיתות: הסרת שיער בלייזר הסרת שיער באינפרא אדום הסרת שיער במחט חשמלית אשר נקראת.
קרא עוד...


הסרת שיער בלייזר- איך זה עובד? ולמה חשוב שתדעי…

הורדת שיער לצמיתות מתבצעת בשתי דרכים עיקריות- האינפרא (הידוע גם בשמותיו השונים-SHR, IPL, 4PM) והסרת שיער בלייזר. שתי דרכי הטיפול.
קרא עוד...